Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Portrecista

Mateusz Wróbel | 01.02, 21:15

Wiedźmin 3 - Portrecista

Opis zadania Portrecista w Wiedźminie 3.

Zwiedzając rynek główny w Beclauir spotkasz malarza, który poprosi Cię o przysługę.

Wiedźmin 3 - Portrecista

Zgódź się na nią, a potem udaj się do zachodniej bramy (gdy będzie południe - możesz skorzystać z medytacji) do pałacu, aby kontynuować zadanie.

Wiedźmin 3 - Portrecista 2

Po rozmowie ze zleceniodawcą przy pałacu wsiądź na wierzchowca i jedź na wzgórze. Gdy nie zauważy farb, zacznij ich szukać. Na polnej dróżce zauważysz pierwsze ślady. Idź za nimi, odbijając w prawo do lasu, a potem znajdziesz się w jaskini.

Wiedźmin 3 - Portrecista 3

Wybij nekkery w środku, a następnie zabierz farby znajdujące się na tyłach miejscówki. Wróć z nimi do malarza i idź za nim do miejsca, gdzie odbędzie się sesja. Na miejscu wybierz którąkolwiek pozę (potem otrzymasz obraz z Geraltem w pozie, na którą teraz się zdecydujesz).

Wiedźmin 3 - Portrecista 4

Po tym obejrzyj scenki, w trakcie których przyjdzie Ci także zmierzyć się z gryfem

Wiedźmin 3 - Portrecista 4

Znasz już tę bestię, więc uważaj na uderzenia skrzydłem, a także wyskoki w powietrze, podczas których musisz stracić zwierzę kuszą. Po wszystkim otrzymasz zapłatę za pozowanie - przyśpiesz czas o ponad dzień, aby pójść do malarza i odebrać obraz.

Wiedźmin 3 - Portrecista 5

Gdy go zauważysz, skomentuj dzieło artysty. Potem kup je za pieniądze, a będziesz mógł zawiesić obraz w Corvo Bianco. Niezależnie od tego misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper