Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Bohater narodowy

Mateusz Wróbel | 01.02, 21:15

Wiedźmin 3 - Bohater narodowy

Opis misji Bohater narodowy w Wiedźminie 3.

Po sprawdzeniu ogłoszeń w centrum Beaclauir dowiesz się o problemie wystawcy. Porozmawiaj z nim, a zauważysz, że główna atrakcja turystów nie ma genitaliów. Porozmawiaj ze zleceniodawcą o posągu Reginalda, a potem zacznij szukać śladów.

Wiedźmin 3 - Bohater narodowy

Zauważysz, że złodziej zostawił przy kwiatach z lewej strony kawałek płaszcza. Idź za nim, a dotrzesz do jednego z budynków. Po wejściu do domu i rozmowie z dziadkiem, a także potem mężem kochanki, możesz zachować się następująco:

Wiedźmin 3 - Bohater narodowy 2

  • Zabierając mu od razu genitalia, będziesz mógł oddać je zleceniodawcy, za co otrzymasz miniaturową figurkę.
  • Pozwalając mu korzystać z genitaliów przez dodatkowy dzień, skorzystaj z medytacji, odbierz przedmiot i wróć z nim do zleceniodawcy. Wszyscy będą zadowoleni.
  • Nie zabierając w ogóle starcowi genitaliów, wrócisz do zleceniodawcy ze złymi wieściami. Nie otrzymasz żadnej nagrody, a Hughes umrze od wykończenia.

We wszystkich przypadkach zakończysz misję z powodzeniem - wybór sprowadza się tylko do wskazanej nagrody i zadowolenia dziadka/żony/zleceniodawcy.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper