Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Wino rzecz święta

Mateusz Wróbel | 01.02.2023, 21:15

Wiedźmin 3 - Wino rzecz święta

Opis misji Wino rzecz święta w Wiedźminie 3.

Po przeszukaniu kryjówki Dettlaffa udaj się do pałacu i złóż raport księżnej Annie Henrieccie. Następnie udasz się do winnicy, gdzie poszukasz wino, które rozlało się na kartce dla Dettlaffa.

Wiedźmin 3 - Wino rzecz święta

Zanim dotrzesz do lokacji Castel Ravello, gdzie przywitają Cię przedstawiciele winnicy, natkniesz się na wóz zaatakowany przez dwie pantery. Wyeliminuj je, a następnie zajmij się podróżą do miejsca docelowego.

Uwaga! Nie odjeżdżaj od Anny Henrietty, bo inaczej dostaniesz reprymendę!

Tam z kolei rządca powie Ci o winie Sangreal, które sprawdzisz wspólnie z Anną Henriettą. 

Wiedźmin 3 - Wino rzecz święta 2

Po wejściu w interakcję z księgą ewidencji idź na górę i odbij w lewo, a na końcu kładki, po lewej stronie, znajdziesz szukane wino. Potem szukaj beczki, która jest pusta - po ostukaniu wszystkich okaże się, że wszystkie są pełne.

Musisz skosztować wina z poszczególnych beczek, a do tego będzie potrzebny szpunt i młotek. Znajdziesz je na parterze w lub na skrzyniach. Potem wróć do Anny i zacznij sprwadzać smaki - gdy tylko sprawdzisz to po lewej stronie (blisko kartki), to włączysz przerywnik.

Wiedźmin 3 - Wino rzecz święta 3

Wypytaj rządcę, a dowiesz się, jak przebiegła transakcja. Tym samym dowiesz się, że w kolejnej wymianie będziesz uczestniczył, chcąc poznać tożsamość szlachcica z Cintry. Udaj się na miejsce spotkania, a potem rozpocznij starcie.

Wiedźmin 3 - Wino rzecz święta 5

Wrogów jest bardzo dużo, więc korzystaj z pomocy sojuszników. Uważaj też na łatwopalne beczki, lepiej jest trzymać się od nich z daleka. Teraz obejrzyj długą scenkę, a potem rusz do miasta w towarzystwie księżnej. Po kolejnej scenie zakończysz tę misję, jednocześnie rozpoczynając kolejną.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper