Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Wieczne odpoczywanie

Mateusz Wróbel | 01.02.2023, 21:15

Wiedźmin 3 - Wieczne odpoczywanie

Opis zadania Wieczne odpoczywanie w Wiedźminie 3.

Po zebraniu zleceń na tablicy w Beauclair udaj się do Charlesa w karczmie na wschodzie miasta. Przedstawi Ci nietypową sytuację, po której będziesz musiał przejść na cmentarz.

Wiedźmin 3 - Wieczne odpoczywanie

Tam z kolei znajdziesz przynajmniej 3 tropy - butelki po alkoholu, majtki przy nagrobku i rozkopany grób. Gdy sprawdzisz te elementy, to wyjdź z lokacji i skorzystaj z medytacji, aby przyśpieszyć czas do nocy. Wtedy też usłyszysz dziwne dźwięki.

Wiedźmin 3 - Wieczne odpoczywanie 2

Zejdź w dół po schodach do katakumb i przejdź przez drzwi. W kolejnym pomieszczeniu zbadaj ślady przy nagrobkach - po sprawdzeniu tabliczek z nazwiskami zmarłych wyjdź z pomieszczenia i sprawdź pozostałą część lochów. Znajdziesz tam rabusiów, lecz finalnie będziesz musiał znowu wrócić do pomieszczenia, w którym się przed chwilą znajdowałeś.

Wiedźmin 3 - Wieczne odpoczywanie 3

Potem stań za posągiem i poczekaj, aż - jak się okaże - duchy zaczną się przekomarzać. Musisz zdecydować, kogo chcesz przenieść z krypty:

Wiedźmin 3 - Wieczne odpoczywanie 4

  • Jeśli przeniesiesz urnę Margot, to zabierzesz ją do grobu jej matki. Potem wrócisz do Louisa, który spróbuje Cię oszukać, ale później finalnie powie o zbrojmistrzu. Wręczy Ci on dość dobry miecz.
  • Jeśli przeniesiesz urnę Louisa, to czeka Cię więcej walki. Potem wrócisz do Margot, która wskaże Ci miejsce przechowywania kart do Gwinta.

W obu przypadkach musisz wykonać krótki cel. Margot poprosi o przeniesienie do grobu matki, który znajduje się tuż obok bramy i wielkiego drzewa kasztanowca.

Wiedźmin 3 - Wieczne odpoczywanie 5

Potem wrócisz do drugiego ducha z krypty (odebrać bonus), a następnie zleceniodawcy, który wręczy Ci identyczną - w obu przypadkach - nagrodę.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper