Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Awantura o wino: Matylda i Liam, komu pomóc?

Mateusz Wróbel | 01.02, 21:15

Wiedźmin 3 - Awantura o wino: Matylda i Liam, komu pomóc?

Wybory w misji "Awantura o wino" w Wiedźminie 3.

Przechadzając się po Becaluir z pewnością zauważysz dwóch bogaczy, którzy posiadają swoje własne winnice. Poproszą Cię o pomoc, a tylko od Twojego zachowania i decyzji zależy, jak potoczy się to długie zadanie:

  • Jeśli pomożesz wyłącznie Matyldzie w Vermentino lub Liamowi w Coronacie, a potem kontynuujesz zadanie, to nie poznasz tożsamości prawdziwego sabotażysty.
  • Jeśli pomożesz i Matyldzie, i Liamowi, to zdobędziesz dwie ważne notatki, które pozwolą Ci odkryć tożsamość prawdziwego sabotażysty. 

W drugim przypadku od razu zainteresuj się podtytułem questa "Nieczysta gra". Jeśli pójdziesz od razu złożyć sprawozdanie klientom, to pominiesz tę opcję i nie doprowadzisz do najszczęśliwszego zakończenia wątku pobocznego. Może on się zakończyć w następujący sposób:

  • Jeśli wykonałeś tylko quest Matyldy lub Liama, to jedno z nich będzie rządzić winnicą w Belgaardzie. Ponadto dalej będą skłóceni.
  • Jeśli wykonałeś oba zadania i w dodatku poznałeś tożsamość sabotażysty, to Matylda i Liam będą współpracować, razem rządząc winnicą w Belgaardzie. W tym przypadku zostaniesz nawet zaproszony do nich w celu skosztowania wina. 
Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper