Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Corvo Bianco

Mateusz Wróbel | 01.02.2023, 21:15

Wiedźmin 3 - Corvo Bianco

Opis misji Corvo Bianco w Wiedźminie 3.

Po otrzymaniu od księżnej Anny Henrietty winnicy możesz się do niej udać. Na miejscu spotkasz majordomusa, który pomoże Ci przygotować lokację. Nim to nastąpi, Barnaba oprowadzi Cię po miejscówce.

Wiedźmin 3 - Corvo Bianco

Gdy tour de Corvo Bianco się zakończy, to będziesz mógł sprawdzić główne pomieszczenie (możesz zawiesić obrazy, postawić statuetki, czy miecze/zbroje w przeznaczonych do tego miejscach) lub zacząć ulepszać winnicę, aby przywrócić ją do jej dawnej świetności.

Wiedźmin 3 - Corvo Bianco 2

Podczas remontu generalnego (środka) dowiesz się od Barnaby, że pracownicy natknęli się w piwnicach na coś nietypowego. Zejdź w dół, rozwal ścianę od wejścia do piwnicy, a za nią zauważysz przyrządy, dzięki którym będziesz w stanie rozkładać mutageny.

Wiedźmin 3 - Corvo Bianco 3

Teraz wróć do majordomusa i jeśli chcesz, zainicjuj kolejny remont. Gdy już wszystkie z nich wykupisz, to misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper