Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 Krew i Wino - Epilog: los Regisa i zakończenie w Corvo Bianco

Mateusz Wróbel | 01.02, 21:15

Wiedźmin 3 Krew i Wino - Epilog z Regisem i zakończenie w Corvo Bianco

Epilog w Krew i Wino z Wiedźmina 3. Dodatkowe sceny po zakończeniu.

Dobrnięcie do jednego z trzech głównych zakończeń w dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3 to nie wszystko, co oferuje ów dodatek. Deweloperzy zapewnili także rozbudowany epilog, w którym dowiadujesz się, jakie plany ma Regis, a także kto będzie towarzyszył Ci w życiu codziennym w Corvo Biancy - winnicy, której właścicielem stałeś się podczas fabuły.

Przypominamy, że główne zakończenia Krew i Wino zostały opisane na poprzedniej stronie poradnika. 

Los Regisa

W pierwszej kolejności Geralt uda się na cmentarz, w którym mieszka jego stary przyjaciel. Popijając trunek Regis opowie, jakie ma plany na przyszłość. Jeśli:

  • Zabiłeś Dettlaffa w jakimkolwiek zakończeniu, to wampir powie Ci, że inni przedstawiciele tegoż gatunku wydali na niego wyrok i chcą go zabić. Regis postanowi udać się do Nilfgaardu, gdzie ludzie coraz mniej boją się wampirów w nadziei, że tam nie będzie prześladowany przez innych.
  • Jeśli nie zabiłeś Dettlaffa (możliwe tylko wtedy, jeśli nie zdobyłeś wstążki dla Syanny), to Regis opuszcza wraz z innymi wampirami Toussaint w poszukiwaniu przygód. Przyjaciel Geralta chce pilnować Dettlaffa, ponieważ, jak sam stwierdzi, nigdy nie wiadomo, czy znowu nie wpakuje się w jakieś kłopoty.

Jak możesz zauważyć, Regis przeżywa przygodę w Beuclair niezależnie od tego, jak zachowasz się w trakcie fabuły.

Towarzysz/Towarzyszka w Corvo Bianco

Po załatwieniu spraw w Toussaint Geralt wraca do swojej winnicy, aby tam cieszyć się swoją zasłużoną emeryturą. W zależności od tego, z kim nawiązałeś romans, jedna z głównych postaci pojawi się w Corvo Bianco, gdzie będzie Ci towarzyszyć. Jeśli:

  • Romansowałeś z Yennefer lub Triss, to jedna z czarodziejek przyjedzie do Twojej winnicy. Co najważniejsze - osiedlą się tutaj, więc będziesz mógł z nimi porozmawiać w każdym momencie w ogrodzie.
  • Jeśli nie romansowałeś z żadną czarodziejką lub wszedłeś w trójkąt, to odwiedzi Cię Ciri. Pomówisz z nią, ale Twoja "przybrana córka" po konwersacji ruszy dalej w podróż.
  • Jeśli nie romansowałeś z żadną czarodziejką lub wszedłeś w trójkąt, a Ciri nie przeżyła przygody (złe zakończenie podstawki), to odwiedzi Cię finalnie Jaskier. Podobnie, jak w przypadku Lwiątka z Cintry, nie zagości on w Corvo Bianco na długo, ponieważ po rozmowie opuści tereny należące do Geralta.
Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper