Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Równowaga w przyrodzie

Mateusz Wróbel | 01.02, 21:15

Wiedźmin 3 - Równowaga w przyrodzie

Opis misji Równowaga w przyrodzie w Wiedźminie 3.

Po zebraniu tegoż zadania z tablic ogłoszeniowych udaj się na północ Toussaint. Na miejscu zauważysz, że obóz został całkowicie zniszczony.

Wiedźmin 3 - Równowaga w przyrodzie

Zbadaj widoczne ślady, a gdy sprawdzisz ciało zabitego, to porozmawiasz z przedstawicielem szlachty. Ten nie zdradzi Ci pozycji bazyliszka, więc automatycznie rozpoczniesz śledztwo na własną rękę. Kluczowe jest sprawdzenie śladów na wozie i przy rozwalonych beczkach.

Wiedźmin 3 - Równowaga w przyrodzie 2

Idź za zapachem bazyliszka i śladami krwi, a natrafisz finalnie na drugą ofiarę. Kawałek dalej zauważysz rębaczy z Crinford - podczas konwersacji z nimi przedstaw się jako Geralt, a będziesz z nimi współpracował. Jednakże hrabia wtrąci się do rozmowy i poprosi o oszczędzenie Jokasty.

Wiedźmin 3 - Równowaga w przyrodzie 3

Możesz teraz albo zabić bazyliszka, albo go oszczędzić, zabierając pieniądze za niewykonanie zlecenia. W obu przypadkach czeka na Ciebie ta sama nagroda, a zadanie zakończy się powodzeniem.

Wiedźmin 3 - Równowaga w przyrodzie 4

Jeśli postanowisz zabić Jokastę, to ustaw kompanów do walki w zwarciu lub na odległość, a potem pozbądź się bazyliszka - aby szybko zrzucić go na ziemię, wystarczy używać znaku Aard lub kuszy.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper