Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Szturm na Dun Tynne

Mateusz Wróbel | 01.02.2023, 21:15

Wiedźmin 3 - Szturm na Dun Tynne

Opis misji Szturm na Dun Tynne w Wiedźminie 3.

Po rozmowie z Dettlaffem u Oriany będziesz mógł przyszykować się na szturm na Dun Tynne. Uwaga! Pamiętaj jednak, że rozpoczęcie tego zadania sprawi, że niektóre zadania poboczne (te rozgrywające się w Beclauir) mogą stać się niedostępne aż do ukończenia dodatku!).

Wiedźmin 3 - Szturm na Dun Tynne

Po spotkaniu z Damienem i rozmowie z nim poznasz plan ataku, a następnie zaczniesz walkę z żołnierzami Roderika. Będzie ich sporo, ale przeciwnicy nie są bardzo wymagający.

Wiedźmin 3 - Szturm na Dun Tynne 2

Kawałek dalej spotkasz wóz i Roderika. Gdy go wyeliminujesz, to porozmawiasz z nim o porwanej dziewczynie. Dowiesz się także, gdzie jest Syanna. Możesz mu także pomóc (jest niewinny) lub zostawić na śmierć.

Wiedźmin 3 - Szturm na Dun Tynne 3

Przy kasztelu spotkasz bandytów z Nazairu, których także musisz zabić, aby dostać się do Syanny. Pomoże Ci w walce Dettlaff oraz Regis. Potem poznasz siostrę Anny Henrietty, którą sama księżna zabierze do pałacu.

Następnie uruchomisz od razu scenkę kilka dni po wydarzeniach w Dun Tynne. Rozpocznie się - zgodnie z ostrzeżeniem Dettlaffa - wielki atak wampirów na Beclauir, co także rozpocznie nową misję.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper