Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Rekonstrukcja

Mateusz Wróbel | 01.02, 21:15

Wiedźmin 3 - Rekonstrukcja

Opis zadania Rekonstrukcja w Wiedźminie 3.

Podczas zwiedzania południowo zachodniej części Toussaint natkniesz się na kupca opatrującego zabitego mężczyznę. Podejdź do niego, a aktywujesz poboczną misję.

Wiedźmin 3 - Rekonstrukcja

Idź z nim lub samotnie w stronę hacjendy. Przy drzwiach zauważysz plamy krwi, które możesz zbadać lub od razu skorzystać z Aardu, aby wejść do środka.

Wiedźmin 3 - Rekonstrukcja 2

Tam z kolei zbadaj stół, a także ciała leżące na kamiennej dróżce. Idź za kolejnymi śladami, a finalnie dotrzesz do pomieszczenia, za którym kryje się ocalały. Wraz z nim i zleceniodawcą będziesz w stanie kontynuować wydarzenie, podczas którego wcześniej pojawiła się bestia.

Wiedźmin 3 - Rekonstrukcja 3

Podczas odgrywania ceremonii w pierwszej kolejności podpal znakiem Igni wszystkie sześć lampionów. Potem połóż chleb i wino na tacy obok NPC-a siedzącego na krześle. Potem podnieś po jego prawej stronie miecz oraz tarczę. Musisz je dobyć - w tym celu przejdź do ekwipunku.

Wiedźmin 3 - Rekonstrukcja 5

W zakładce przedmioty fabularne wybierz miecz i tarczę, potem wyciągnij oręż, a także tarczę (tak, jak robisz to z kuszą). Uklęknij przed królem, a potem zabij ożywione rzeźby - uważaj na dwóch magów. Po tym porozmawiaj ze zleceniodawcami, co zakończy tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper