Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Romans ze Syanna, sceny seksu i wpływ na zakończenie oraz DLC

Mateusz Wróbel | 01.02.2023, 21:15

Wiedźmin 3 - Romans ze Syanna, sceny seksu i wpływ na zakończenie oraz DLC

Pełny opis romansu ze Syanną w Wiedźminie 3 - jak do niego doprowadzić, jakie są tego konsekwencje?

Syanna witcher 3

Syanna, podobnie jak Shani w dodatku Serca z Kamienia, to tak naprawdę jedyna opcja romansowa dla Geralta w rozszerzeniu do Wiedźmina 3. Siwowłosy wojownik może wyznać miłość w rzeczonym DLC jedynie jednej kobiecie. Droga do tego jest długa, lecz niezbyt skomplikowana.

Warto w tym miejscu nadmienić, że jeśli wcześniej wyznałeś miłość Yennefer czy Triss, to ewentualny romans z siostrą Anny Henrietty nie wpłynie na Twoją relację z którąkolwiek z wyżej wymienionych czarodziejek. Romans ze Syanną można porównać do bliskiej relacji z Keirą Metz.

Pierwszą okazją do zbliżenia się do Syanny będzie bajkowa podróż, do której - wraz z ową kobietą - zostaniesz wrzucony. Próbuj się do niej przymilać, wypytuj o jej przeszłość, pomóc jej dokończyć nierozwiązane sprawy z nietypowym środowisku i nie krytykuj jej, a Syanna po pewnym czasie zauważy, że Geralt jest miłym mężczyzną, z którym chętnie spędzi dodatkowe, niezapomniane chwile.

  W porównaniu z innymi rozbudowanymi romansami wybory w dialogach podczas jednej z misji fabularnej nie mają większego znaczenia. Nawet jeśli nie będziesz wyrozumiały dla siostry Anny Henrietty, to pod koniec zadania obaj bohaterowie wejdą na chmury. "Stojąc" na nich kobieta zapyta Geralta, czy chce spełnić jej ostatnie życzenie. Możesz:

  Wiedźmin 3 - Romans ze Syanna, sceny seksu i wpływ na zakończenie oraz DLC

  • Odrzucić jej zaloty i kontynuować wątek główny jednocześnie blokując sobie wejście w jakikolwiek romans ze Syanną.
  • Zgodzić się, co uruchomi scenę seksu, po której wrócicie do rzeczywistości.

  Warto jednak nadmienić, że spędzenie ze Syanną upojnych chwil nie wpływa diametralnie na dalszy wątek główny. Dobrnięcie do złego lub dobrego zakończenia jest możliwe także wtedy, jeśli odrzucisz zaloty kobiety.

  Źródło: własne

  Komentarze (13)

  SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

  Spis treści

  Powrót do poradnika

  Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

  cropper