Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Zasnuty kryształ: jak zdobyć legendarny kamień do aspektów?

Diablo 4 - Zasnuty kryształ: jak zdobyć legendarny kamień do aspektów?

Zasnuty kryształ - Diablo 4.

Po tym, jak zdobędziesz pierwszy aspekt z lochów (lub nabędziesz go w ekwipunku), będziesz mógł udać się do okultysty, dzięki któremu będziesz w stanie włożyć specjalne ulepszenie do swojego itemu.

Aby jednak połączyć wybrany aspekt z legendarnym przedmiotem, będziesz potrzebował sporej ilości złota, a także pewnego surowca - zasnutego kryształu. Jest to legendarny przedmiot, który zdobywasz w 99% sytuacjach poprzez rozkładanie innych legendarnych przedmiotów - czy to broni, czy elementów ubioru. Czasami wypada on także ze skrzyń, także tych zdobywanych do ekwipunku.

Diablo 4 - Zasnuty kryształ: jak zdobyć legendarny kamień do aspektów?

6 zasnutych kryształów będziesz potrzebował do zaimplementowania aspektu pochodzącego z kodeksu potęgi - to tutaj ląduje wszystkie bonusy za ukończenie poszczególnych lochów. Jeśli jednak posiadasz aspekt w swoim ekwipunku, to zapłacisz zdecydowanie mniej.

Natomiast legendarne (o żółtym kolorze) itemy potrzebne do rozłożenia (w celu zdobycia zasnutego kryształu) znajdziesz w dalszej części gry, gdy już rozwiniesz swoją postać do przynajmniej 10-15 poziomu trudności. Warto brać udział w losowych wydarzeniach i aktywnościach pobocznych (także z kompanami), gdzie występują bossowie.

Źródło: własne

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper