Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Koń, wierzchowiec: jak odblokować środek podróży?

Diablo 4 - Koń, wierzchowiec: jak odblokować środek podróży?

Koń - Diablo 4.

W Diablo 4 nie możesz biegać, lecz jest dostępna szybka podróż do wcześniej odblokowanych miejsc na mapie. Najlepszym środkiem transportu jest jednak wierzchowiec, który pozwoli Ci bardzo szybko przemieszczać się między kolejnymi regionami.

Nim go odblokujesz w Kiowosadzie, będziesz musiał wykonać zadania dla wszystkich 3 aktów fabularnych - otrzymasz je w dzienniku tuż po ukończeniu prologu, a więc dotarciu z Lotarem do pierwszego HUB-u. 

Diablo 4 - Koń, wierzchowiec: jak odblokować środek podróży?

Po przedostaniu się na początek 4 aktu fabularnego (czyli po odwiedzeniu pałacu pod koniec 3 aktu fabularnego) będziesz w stanie wykonać zadanie poboczne o nazwie "Wierzchowiec: Przysługa Donana", podczas którego odblokujesz wierzchowca. Nie ma innej opcji na odblokowanie wierzchowca wcześniej, więc można to uznać za jeden z plusów ułatwiających zabawę w drugiej połowie fabuły Diablo 4.

U Masztelarza możesz zmieniać natomiast wygląd wierzchowca - NPC znajduje się blisko stajni w Kiowosadzie, na lewo od frontowego wejścia. W innych miastach także znajdziesz przedstawicieli tej grupy.

Źródło: własne

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper