Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Klan, jak dołączyć do polskiej ekipy, bonusy w rozgrywce drużynowej

Diablo 4 - Klan, jak dołączyć do polskiej ekipy, bonusy w rozgrywce drużynowej

Klan - Diablo 4.

Po osiągnięciu 5 poziomu doświadczenia, czy też po prostu prologu, będziesz w stanie dołączyć do klanu z zakładki menu.

W największym skrócie klan to ogromna drużyna, która zrzesza maksymalnie 150 graczy. Po dołączeniu do ekipy możesz zgadywać się z innymi członkami na wspólną rozgrywkę - wykonywanie wydarzeń w świecie, lochów czy po prostu eksplorację. 

Diablo 4 - Klan, jak dołączyć do polskiej ekipy, bonusy w rozgrywce drużynowej

Nim dołączysz do klanu, warto wyszukać go po kategoriach - ważne jest zaznaczenie języka polskiego. Jeśli interesuje Cię PvE, a więc rozgrywka przeciw potworom, lub PvP (walka z postaciami sterowanymi przez innych graczy), to także powinieneś zaznaczyć te zakładki.

Potem wyślij zgłoszenie - gdy założyciel Cię zaakceptuje, to otrzymasz wiadomość, w której musisz raz jeszcze wyrazić chęć na dołączenie do ekipy. Potem możesz tworzyć nawet 4-osobowe drużyny i wspólnymi siłami podbijać świat przedstawiony przez Diablo 4.

Pamiętaj, że zabawa w drużynie, także z członkami klanu, przynosi za sobą czasami bonusy w walce - w tym zdrowiu czy zadawaniu większej ilości obrażeń podczas poszczególnych wydarzeń w świecie.

Źródło: własne

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper