Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Cross-play i cross-progression: czy jest rozgrywka międzyplatformowa i międzyplatformowy postęp?

Diablo 4 - Cross-play i cross-progression: czy jest rozgrywka międzyplatformowa i międzyplatformowy postęp?

Cross-play i Cross-progression - Diablo 4.

Diablo 4 idzie drogą Diablo Immortal i zaoferuje odbiorcom dwie pożądane w tym gatunku gier opcje - cross-play, jak i cross-progression.

Cross-play umożliwia rozgrywkę ze znajomymi czy innymi losowymi graczami na jednym serwerze nawet wtedy, gdy nie posiadają tego samemu sprzętu, co my. Przykładowo posiadacz PS5 zagra bez problemu z kumplem posiadającym Xbox Series X. Co warto jednak zaznaczyć, rozgrywkę międzyplatformową będzie można bez problemu wyłączyć.

Z kolei cross-progression odpowiada za to, że tworząc postać na - załóżmy - konsoli PS5, bez problemu będziemy mogli ją rozwijać na PC czy Xboxie, o ile zalogujemy się na tym samym profilu Battle.net - a więc na tym, na którym stworzyliśmy swojego bohatera. Pozwoli Ci to płynnie rozwijać swoją postać czy brać udział w aktywnościach na wielu platformach.

Źródło: własne

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper