Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Losowe wydarzenia w świecie gry: jak odnaleźć, łupy

Diablo 4 - Losowe wydarzenia w świecie gry: jak odnaleźć, łupy

Losowe wydarzenia - Diablo 4.

Sporym powiewem świeżości w Diablo 4 są losowe wydarzenia w świecie gry. Podczas zwiedzania poszczególnych regionów - czy to w pojedynkę, czy ze swoją drużyną, natkniesz się na mini-bossów, którzy będą wychodzić spod ziemi w randomowych miejscach na mapie.

Diablo 4 - Losowe wydarzenia w świecie gry: jak odnaleźć, łupy

Gdy zauważysz na mini-mapie pomarańczowy okrąg, to oznacza, iż jest to prawdopodobnie losowe wydarzenie, podczas którego musisz albo musicie wykonać pewne kwestie (często sprowadzające się do ubicia zwykłych potworów aż do czasu, gdy boss straci swoją energię i będzie mógł walczyć), aby je odhaczyć. Cel dodatkowego zlecenia znajdziesz po prawej stronie tuż pod mapką.

Podobnie jak w przypadku podziemi, wykonanie takiej aktywności jest wynagradzane w postaci skrzyni z łupem, z której wypadną ciekawe przedmioty, ale nie aż tak dobre, jak w przypadku bardziej wymagających aktywności. Losowe wydarzenia rzadko kiedy stanowią wyzwanie, a są jedynie dodatkiem.

Źródło: własne

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper