Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Bieganie, sprint: czy w grze można się szybciej poruszać?

Diablo 4 - Bieganie, sprint: czy w grze można się szybciej poruszać?

Bieganie - Diablo 4.

Diablo 4 to gra z gatunku RPG hack'and'slah, który nauczył nas, że sterowanie postacią jest jednoznaczne z bieganiem. Odchylając analog czy wciskając wyznaczony przycisk na klawiaturze, nasza postać tak naprawdę automatycznie zaczyna sprint i identycznie sytuacja wygląda w Diablo 4.

Diablo 4 - Bieganie, sprint: czy w grze można się szybciej poruszać?

W tej produkcji nie znajdziemy możliwości wywołania szybszego biegu - wszyscy bohaterowie poruszają się z tą samą prędkością. Zmienić to może się jedynie pod jednym warunkiem - gdy na naszą postać zostaną nałożone pewne efekty.

Jeśli choćby czarodziej nałoży na grywalnego bohatera efekt spowolnienia, to oczywiście będziemy wolniejsi przez wyznaczony czas trwania umiejętności. Analogicznie działa to z przyśpieszeniem, choć tutaj ważniejszą rolę odgrywają towarzysze wspomagający nas podczas starć.

Podsumowując - w Diablo 4 nie znajdziemy systemu sprintu. Na osłodę warto wspomnieć, że w dalszej części gry odblokujesz wierzchowce, więc eksploracja będzie przyjemniejsza. Ponadto względem Diablo 2 Ressurected nie znajdziesz tutaj systemu wytrzymałości.

Źródło: własne

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper