Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Śmierć: czy niszczy lub usuwa przedmioty, czy można wrócić do gry?

Diablo 4 - Śmierć: czy niszczy lub usuwa przedmioty, czy można wrócić do gry?

Śmierć - Diablo 4.

W Diablo 4 stosunkowo łatwo zginąć - nawet jeśli jesteś weteranem serii. Czasami możesz przypadkowo wpaść do miejsca pełnego wrogów i wziąć udział w pojedynku, z którego nie wyjdziesz zwycięsko.

Diablo 4 - Śmierć: czy niszczy lub usuwa przedmioty, czy można wrócić do gry?

W przypadku stracenia pełnej kuli zdrowia - zginiesz. Odrodzisz się w poprzednim miejscu kontrolnym i nie poniesiesz za to zbyt wysokich konsekwencji - nie licząc tego, że Twoje wyposażenie ulegnie lekkiemu uszkodzeniu (stracisz przynajmniej 10 punktów trwałości w noszonym wyposażeniu), a co za tym idzie, spadną jego statystyki.

W takim przypadku wystarczy odnaleźć kowala - ci znajdują się w prawie każdej wiosce w Diablo 4. On odnowi Twoje najulubieńsze przedmioty i sprawi, że ich statystyki będą na przynajmniej takim samym poziomie, co po znalezieniu.

Twoja postać w Diablo 4 nie zginie permanentnie, o ile nie zaznaczyłeś takowej opcji podczas tworzenia bohatera i wybieraniu poziomu trudności. Jeśli aktywowałeś permanentną śmierć, to w przypadku przegranej walki Twoja postać zostanie usunięta i będziesz musiał zacząć zabawę od nowa.

Źródło: własne

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper