Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Beta: pre-load, start i zakończenie, start zamkniętych i otwartych testów

Diablo 4 - Beta: pre-load, start i zakończenie, start zamkniętych i otwartych testów

Czas bety - Diablo 4.

Beta Diablo 4 została podzielona na dwie kategorie. Pierwsza z nich dotyczy zamkniętych testów, w których wezmą udział wyłącznie osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na grę. W tym przypadku:

  • Wczesny dostęp do otwartej bety rozpocznie się 17 marca o godzinie 17:00 czasu polskiego i zakończy 20 marca o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Z kolei druga z nich dotyczy otwartych beta-testów, które są dostępne dla wszystkich zainteresowanych (zarejestrowanych do beta-testów), jak i tych, którzy mieli przyjemność brać udział we wczesnym dostępie bety. W tym przypadku:

  • Otwarte beta-testy rozpoczną się 24 marca o godzinie 17:00 czasu polskiego i zakończą 27 marca o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Co warto zaznaczyć, pre-load bety Diablo 4 dla wczesnego dostępu będzie dostępny od 15 marca w środę, a pre-load dla otwartej bety Diablo 4 - 22 marca również w środę.

Źródło: własne

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper