Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Błąd logowania, problemy z serwerami, czy da się uniknąć?

Diablo 4 - Błąd logowania, problemy z serwerami, czy da się uniknąć?

Serwery beta - Diablo 4.

Jak można było oczekiwać, po wystartowaniu zamkniętej bety Diablo 4 serwery wybuchły i nie można zalogować się do rozgrywki. Blizzard nie przygotował wystarczającej ilości slotów, więc gracze nie mogą zalogować się i rozpocząć zabawę.

Diablo 4 - Błąd logowania, problemy z serwerami, czy da się uniknąć?

Czy problem z serwerami można obejść? Niestety, ale nie ma na to żadnego sposobu, który pozwoliłby Ci ominąć kolejkę i bez problemu zalogować się do zabawy. Jeśli widzisz, że zbyt długo czekasz w kolejce, to możesz spróbować wyłączyć i włączyć grę/aplikację od nowa, aby odświeżyć swoje połączenie i liczyć na to, że akurat wolny slot przypadnie Tobie przy kolejnej próbie logowania.

Możemy założyć, że problemy z serwerami w becie Diablo 4 zostaną zażegnane dopiero kilka godzin po starcie bety, więc jeśli macie czas w weekend, to zrezygnujcie z zabawy w piątek i spróbujcie zalogować się w kolejnych dniach.

Źródło: własne

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper