Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Sława, postępy w regionie: odblokowanie nowych poziomów za aktywności

Mateusz Wróbel , Łukasz Musialik | 23.07.2023, 14:28

Diablo 4 - Sława, postępy w regionie: odblokowanie nowych poziomów za aktywności

Sława - Diablo 4.

Mapa Diablo 4 została podzielona na kilka obszarów, a po odkryciu w każdym z nich punktu nawigacyjnego w głównym miasteczku odblokuje Ci się postęp w regionie, który jest widoczny z poziomu mapy - w górnej części ekranu, tuż pod menu.

Gdy do niego przejdziesz, to zauważysz wszystkie najważniejsze aktywności poboczne w tym regionie. Najczęściej są to punkty nawigacyjne, zadania poboczne, ołtarze Lilit, podziemia czy nawet twierdze. Nie zawsze są tutaj jednak umieszczone wszystkie dostępne aktywności, bo brakuje tutaj m.in. piwnic czy losowych wydarzeń.

Diablo 4 - Sława, postępy w regionie: odblokowanie nowych poziomów za aktywności

Za wykonywanie tychże aktywności otrzymujesz punkty sławy (pod nazwą każdej aktywności jest dokładnie napisane, ile punktów otrzymasz za ukończenie jednego questa), które potem przekładają się na poziom w postępie w regionie. Każdy z nich odblokowuje coś innego.

W przypadku Strzaskanych Szczytów za odblokowanie 1 poziomu otrzymasz 3 tys. złota i punkt umiejętności, a już za 2 poziom zdobędziesz dodatkowy ładunek na miksturę leczniczą. Warto więc tutaj zaglądać i odbierać nagrody, a także patrzeć na wymagania, bo czasami do zdobycia kolejnego levela potrzebujesz dźwignąć poziom trudności.

Źródło: własne

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper