Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Beta: klasy postaci, maksymalny poziom, tryb współpracy i kooperacji

Diablo 4 - Beta: klasy postaci, maksymalny poziom, tryb współpracy

Beta - Diablo 4.

Podczas zamkniętej bety Diablo 4 będziemy mogli skorzystać z trzech na pięć szykowanych na premierę gry klas postaci. Mowa o zaprawionym w boju barbarzyńcy skupiającym się na walce w zwarciu, łotrze atakującym z dystansu czy czarodzieju, który może poszczycić się zaawansowaną magią żywiołów.

Gdy jednak dojdzie do otwartych testów beta, w których będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani, gracze dodatkowo przetestują druida oraz nekromantę, więc de facto w becie Diablo 4 będziemy mogli sprawdzić wszystkie klasy postaci.

Na jednym koncie Battle.net będziemy mogli stworzyć maksymalnie 10 postaci - przy każdej z nich osiągniemy co najwyżej 25 poziom doświadczenia. Ponadto warto zaznaczyć, że po ukończeniu otwartych beta testów zostaną one usunięte, więc przy premierze pełnej wersji gry będziemy musieli zaczynać zabawę od zera.

Diablo 4 oferuje już w becie także kanapowy/lokalny tryb współpracy (wtedy wystarczy, aby jedynie jedna osoba zarejestrowała swój udział w becie) czy ten sieciowy liczący maksymalnie 4 osoby w grupie - w drugim wariancie współpracy najlepiej smakuje wspólne pokonywanie demonów, w tym wymagających bossów.

Źródło: własne

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper