Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Beta: zawartość fabuły, prolog, akt 1, zadania poboczne, aktywności w świecie

Diablo 4 - Beta: zawartość fabuły, prolog, akt 1, zadania poboczne, aktywności w świecie

Fabuła w becie - Diablo 4.

Wczesny dostęp, jak i otwarte beta-testy Diablo 4 pozwolą zainteresowanym nie tylko wziąć udział w dodatkowych aktywnościach, ale także przeżyć prolog wprowadzający do historii, jak i przejść przez pierwszy akt fabuły.

Rzeczony pierwszy akt historii zaprowadzi nas na Strzaskane Szczyty - składają się one przede wszystkim ze skalistych stepów i zaśnieżonych ścieżek. To w tym miejscu ma narodzić się legenda naszego wędrowca, który będzie poznawał opowieść o powrocie Lillith.

Tym samym oprócz wątku głównego będziemy mogli sprawdzić zadania poboczne od Drwala z Nowiska czy ołtarze Lilit, które zostały stworzone przez jej dzieci - ich odnalezienie sprawia, że zwiększamy na stałe podstawowe statystyki.

W grze nie zabraknie losowych aktywności w świecie gry, takich jak odprowadzenie zagubionej duszy do ukochanej - są one opcjonalne, lecz ich wykonanie sprawia, że zostajemy dodatkowo wynagrodzeni.

W Diablo 4 zauważymy również wydarzenie legionowe, które rzucają nam wyzwania (najczęściej mierzymy się z hordami wrogów) czy klasyczne podziemia, których ukończenie jest bardzo wymagające.

Źródło: własne

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper