Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Najlepsze aspekty dla druida, barbarzyńcy, czarodzieja, nekromanty i łotra: jakie?

Diablo 4 - Najlepsze aspekty dla druida, barbarzyńcy, czarodzieja, nekromanty i łotra: jakie?

Najlepsze aspekty - Diablo 4.

W Diablo 4 znajdziesz masę aspektów, a więc specjalnych elementów, które po naznaczeniu przedmiotu, dodają Ci pasywną zdolność znacząco poprawiającą niektóre atrybuty postaci.

Aspekty zdobywasz za wykonywanie najtrudniejszych zadań w świecie gry lub za wykonywanie podziemi (tzw. lochów). Te drugie sprawiają, że aspekty trafiają do kodeksu potęgi - znajdź okultystę, wybierz przedmiot, a potem naznaczenie, aby dodać bonus (wtedy przedmiot będzie legendarny i przyjmie formę z pomarańczowym tłem w ekranie ekwipunku). Więcej o tym napisaliśmy pod tym linkiem.

Diablo 4 - Najlepsze aspekty dla druida, barbarzyńcy, czarodzieja, nekromanty i łotra: jakie?

W tym miejscu natomiast przedstawiamy najlepsze aspekty dla wszystkich klas postaci dostępnych w Diablo 4.

Najlepsze aspekty dla wszystkich klas:

 • Prędki aspekt - ofensywny - "Umiejętności podstawowe zyskują premię 15" do szybkości ataku" - do znalezienia w Pogrzebane Sale w Suche Stepy.
 • Wichrochłoszczący aspekt - mobilność - "Trafienia krytyczne zapewniają premię 8% do szybkości ruchu na 1 sek., maksymalnie do 6 sek". - do znalezienia w Ruiny Sziwta w Kedżystan

Najlepsze aspekty dla Druida:

 • Tłuczony aspekt - ofensywny - "Umiejętności Ziemi zadają obrażenia od trafień krytycznych zwiększone o 30% wrogom o ograniczonej kontroli" - do zebrania w Scosglen podczas przechodzenia fabuły.
 • Aspekt obrońcy - defensywny - "Gdy zadasz obrażenia wrogowi elitarnemu, zyskujesz na 10 sek. barierę, która pochłania maksymalnie 315 pkt. obrażeń. Efekt ten może wystąpić raz na 30 sek. - do zdobycia w Zaginione Archiwa w Strzaskane Szczyty.
 • Aspekt ruchomych piasków - funkcjonalność - "Obrażenia od umiejętności Ziemi spowalniają trafionych wrogów o 25% na 5 sek." - do zdobycia w Siedziba Dzikunów w Scosglen.

Najlepsze aspekty dla Czarodzieja:

 • Aspekt Kontroli - ofensywny - "Zadajesz obrażenia o 25% unieruchomionym, ogłuszonym lub zamrożonym wrogom" - do zebrania w Zatopiona Biblioteka w lokacji Kedżystan.
 • Zapalający aspekt - zasoby - "Szczęśliwy traf" OBrażenia od podpalenia mają maksymalnie 5% szans na przywrócenie 10 pkt many" - do znalezienia w Grobowiec Świętych w Kedżystan.
 • Żarobieżny aspekt - mobilny - "Wejście w Twoją ścianę ognia zapewnia ci premię 15% do szybkości ruchu na 4 sek. - do znalezienia w Azyl Kultystów w Strzaskane Szczyty.

Najlepsze aspekty dla Barbarzyńcy:

 • Weterański aspekt - ofensywny - "Za każdym razem, gdy umiejętność Główna zadaje wrogowi obrażenia bezpośrednie, obrażenia od twojej kolejnej Szarży lub Skoku wzrastają o 15%, maksymalnie do 225%" - do zebrania w Szpitalu Heretyków w Kedżystan.
 • Aspekt Bul-Kathosa - defensywny - "Skok wywołuje Trzęsienie Ziemi, które zadaje 164 pkt. obrażeń fizycznych w ciągu 4 sek., Kiedy stoisz na obszarze działania Trzęsienia Ziemi, zyskujesz premię 5% do redukcji obrażeń" - do odblokowania w Azyl Światłości w Hawezar.

Najlepsze aspekty dla Nekromanty:

 • Aspekt Pękających Kości - ofensywny - "Kiedy segment Więzienia z Kości zostaje zniszczony lub zanika, zadaje wokół siebie 9 pkt. obrażeń na obszarze" - do zebrania w Ścieżka Ślepców w Suche Stepy.
 • Zarażony aspekt - ofensywny - "Po zranieniu wrogów mocą pasywną Skaza Cienia 10 razy zadajesz obrażenia zwiększone o 50% przez 6" - do odblokowania w Chwyt Akkhana w Hawezar.
 • Rozpruwający aspekt - zasoby - "Kiedy Rozkład tworzy Zwłoki, otrzymujesz 10 pkt. esencji" - do znalezienia w Nostrawska Puszcza w Strzaskane Szczyty.

Najlepsze aspekty dla Łotra:

 • Aspekt Gradu Strzał - ofensywny - "Szczęśliwy traf: Twoje umiejętności Strzelectwa mają maksymalnie 10% szans na stworzenie obok wroga burzy strzał, zadającej 454 pkt. obrażeń fizycznych w ciągu 3 sekund. Możesz mieć jednocześnie 5 aktywnych burz strzał" - do znalezienia w Rewi Skowytów w Scosglen.
 • Aspekt Pochłoniętych Wiktuałów - defensywny - "Szczęśliwy traf: Odsłonięci wrogowie zranieni umiejętnością Główną mają maksymalnie 10% szans na upuszczenie mikstury leczenia" - do znalezienia w Paszcza Lewiatana w Hawezar
Źródło: własne

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper