Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Zaklinanie przedmiotów: zmienianie statystyk, afiksy do zastąpienia

Diablo 4 - Zaklinanie przedmiotów: zmienianie statystyk, afiksy do zastąpienia

Zaklinanie przedmiotów - Diablo 4.

W Diablo 4 nie mogło zabraknąć opcji zaklinania przedmiotów. Po zdobyciu lepszych itemków, a szczególnie tych legendarnych, zauważysz przy nich masę bonusów, które najczęściej dotyczą zwiększenia statystyk głównego bohatera czy zwiększenia współczynnika na obrażenia od żywiołów lub uderzeń.

Po przejściu do jakiegokolwiek większego miasteczka odnajdź okultystę, który umożliwi Ci zaklinanie przedmiotów - a więc wpływanie na dostępne statystyki. Najczęściej legendarne przedmioty mają po 3 afiksy (bonusy), które za pewną opłatą możesz zmienić.

Diablo 4 - Zaklinanie przedmiotów: zmienianie statystyk, afiksy do zastąpienia

Gdy już wybierzesz interesujący Cię przedmiot, to zaznacz w kategorii "zaklnij przedmiot" u okultysty jeden z afiksów, który chcesz zastąpić innym dodatkiem, po czym zapłać sprzedawcy pieniądze - w tym momencie ukaże Ci on inne bonusy, z których będziesz musiał jeden z nich wybrać! Opcji tej nie cofniesz, więc dobrze zastanów się, czy na pewno chcesz zmieniać ten afiks.

Następnie zdecyduj się na którąkolwiek ze statystyk, co tak naprawdę kończy kwestię zaklinania przedmiotów. Pamiętaj, że zaklęcie przedmiotu jest dodatkowo równoznaczne z uniemożliwieniem wymieniania itemku z innymi graczami, więc nie nada się on na handel, a wyłącznie na odzysk czy sprzedaż u kupca.

Ponadto każde kolejne zaklinanie przedmiotu jest droższe od tego poprzedniego!

Źródło: własne

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper