Diablo 4 - poradnik. Opis przejścia, buildy postaci, klasy, questy, znajdźki, itemy, walka, podziemia, łupy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Diablo 4 poradnik

Diablo 4 - Dostęp do beta testów: jak uzyskać?

Diablo 4 - Dostęp do beta testów: jak uzyskać?

Dostęp do BETY - Diablo 4.

Testy Diablo 4 odbędą się od 17 do 20 marca dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na grę Blizzarda, a także od 24 do 27 marca dla wszystkich chętnych. Aby jednak móc wziąć udział w becie, będzie trzeba wypełnić specjalny formularz.

Zgłoszenia do bety są dostępne na oficjalnej stronie Diablo 4 (link). Po wejściu na nią zauważysz specjalny kafelek, w którym musisz zalogować się lub stworzyć konto Blizzard, a następnie wyrazić chęć na rozgrywkę - jeśli grasz na PC, to możesz przejść do aplikacji Blizzard.net i stamtąd pobrać tytuł, gdy będzie już dostępny w pre-loadzie (w przypadku konsol musisz otrzymać kod, o którym piszemy niżej).

Następnie musisz poczekać na e-mail z kodem aktywacyjnym (jeśli zamówiłeś pre-order, to stosowny kod powinien wysłać elektromarket, w którym złożyłeś zamówienie przedpremierowe) i zrealizować go na tej stronie. W tym miejscu wybierasz platformę i poznajesz więcej szczegółów na temat testów beta.

Jeśli zamówiłeś grę cyfrowo, to nie musisz martwić się o żadne kody. Powyższa instrukcja tyczy się zamówień wersji fizycznych.

Po tym pobierasz grę (15 marca lub 22 marca - w środę poprzedzającą kolejny weekend testów) i cieszysz się rozgrywką w wyznaczonych godzinach, o których napisaliśmy na kolejnej stronie.

Źródło: własne

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Diablo 4 - FAQ

Diablo 4 - TROFEA

cropper