Przewodnik po PS5. Wszystkie najważniejsze elementy i funkcje PlayStation 5: PS Store, PS Plus, menu i więcej! - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Konsola PlayStation 5

PS5 - usuwanie użytkownika lub konta poprzez konsolę

Mateusz Wróbel | 10.01, 21:40

PS5 - usuwanie użytkownika lub konta poprzez konsolę

Jak usunąć użytkownika w PS5?

Aby móc grać w trybie kooperacji na konsoli PS5 jesteśmy zmuszeni albo zalogować się na tymczasowym koncie gościa, albo stworzyć oddzielny profil. To drugie jest dość dobrą opcją, jeśli z danym przyjacielem czy drugą połówką dość często wspólnie gramy.

PS5 - usuwanie użytkownika lub konta poprzez konsolę

Stworzenie konta użytkownika jest banalnie proste, bo robi się to poprzez główne menu konsoli. PS5 oferuje również opcję usunięcia nieaktywnego konta użytkownika, co jest dostępne poprzez "ustawienia" i kategorię "użytkownicy i konta".

Po przejściu do tego miejsca i zjechaniu w dół zauważymy opcję związaną z usuwaniem użytkowników. Nieaktywne, śmiecące nam konsolę konta możemy łatwo usunąć w tym miejscu. Pamiętaj jednak, że jeśli na rzeczonym koncie miałeś jakieś ważne dane (np. zapisy gier czy zrzuty ekranu), to musisz przerzucić je na inny profil, bo w innym przypadku przepadną na zawsze.

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper