Przewodnik po PS5. Wszystkie najważniejsze elementy i funkcje PlayStation 5: PS Store, PS Plus, menu i więcej! - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Konsola PlayStation 5

Gry z PS Plus Essential/Extra/Premium - gdzie znaleźć?

Mateusz Wróbel | 10.01, 21:40

Gry z PS Plus Essential/Extra/Premium - gdzie znaleźć?

Gdzie znaleźć na PS5 gry z PS Plus?

Z racji tego, iż gry przypisane poprzez abonament PS Plus zostają przypisane do naszej biblioteki i możemy z nich korzystać wyłącznie wtedy, gdy posiadamy aktywną subskrypcję, warto wiedzieć, gdzie znajdziemy tytuły dostępne jedynie poprzez wymieniony abonament (choćby w celu ogrania ich przed wygaśnięciem abonamentu).

Gry z PS Plus Essential/Extra/Premium - gdzie znaleźć?

Aby znaleźć gry z PS Plus, wystarczy przejść do głównej biblioteki, a następnie zakładki "Twoja kolekcja". W tym miejscu zauważyć wszystkie swoje produkcje, lecz jeśli interesują Cię tylko te z abonamentu Sony, to musisz przejść do sortowania dostępnego po lewej stronie.

Następnie w filtrach znajdź zakładkę "źródło" i z tego miejsca wybierz abonament PlayStation Plus - dzięki temu wyświetlą się jedynie tytuły, które ograsz wyłącznie w momencie posiadania subskrypcji PS Plus Essential/Extra/Premium (w zależności od gry).

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper