Przewodnik po PS5. Wszystkie najważniejsze elementy i funkcje PlayStation 5: PS Store, PS Plus, menu i więcej! - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Konsola PlayStation 5

PS Store - zwrot pieniędzy za zakup, czy jest możliwy?

Mateusz Wróbel | 10.01, 21:40

PS Store - zwrot pieniędzy za zakup gry, czy jest możliwy?

Czy możemy otrzymać zwrot pieniędzy za zakup gry?

Steam wyróżnia się tym, że po przetestowaniu gry przez maksymalnie 2 godziny możemy zwrócić dany tytuł i odzyskać pieniądze. Sony jednak nie posiada aż tak przyjaznej polityki zwrotu, o której więcej piszemy poniżej.

PS Store - zwrot pieniędzy za zakup, czy jest możliwy?

Po zakupie którejkolwiek gry i rozpoczęciu instalacji automatycznie blokujemy sobie możliwość zwrotu gry i otrzymaniu pieniędzy, które na nią wydaliśmy. 

Jeśli więc zaczniemy pobierać kupioną przed chwilą produkcję, to nie będziemy mogli odzyskać pieniędzy. W przypadku omyłkowego zakupu i nierozpoczęcia pobierania powinniśmy jak najszybciej zadzwonić do pomocy technicznej, przedstawić sytuację i mieć nadzieję, że konsultant za telefonem będzie miał dobry dzień i zainicjuje zwrot - wygląda to tak samo, jak przypadkowe przedłużenie abonamentu PS Plus, gdzie Sony nie musi, ale może zwrócić wydane pieniądze.

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper