Przewodnik po PS5. Wszystkie najważniejsze elementy i funkcje PlayStation 5: PS Store, PS Plus, menu i więcej! - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Konsola PlayStation 5

Wyprzedaże w PS Store - jak szukać najlepszych ofert w sklepie PS5?

Mateusz Wróbel | 10.01, 21:40

Wyprzedaże w PS Store - jak szukać najlepszych ofert w sklepie PS5?

Jak wyszukiwać najlepsze oferty w PS Store na PS5?

Co pewien czas w sklepie PS Store pojawiają się wielkie wyprzedaże - najczęściej po jednej w lecie, jesieni, zimie i wiośnie. Twórcy konsol PlayStation potrafią odświeżyć swój sklep nawet promocjami sięgającymi po ponad tysiąc przecenionych gier, więc przejrzenie wszystkich ofert jest bardzo czasochłonne.

Wyprzedaże w PS Store - jak szukać najlepszych ofert w sklepie PS5?

Tym samym warto wiedzieć, że istnieje możliwość szybkiego posortowania i wyszukania najlepszych ofert w PS Store. W pierwszej kolejności musisz jednak przejść do ofert - w tym celu wejdź do zakładki PS Store, a potem do kategorii Okazje. Znajdziesz tutaj obecne promocje, więc wejdź w tę, która najbardziej Cię interesuje, a potem sprawdź filtrowanie.

Standardowo opcja "Sortuj według" jest ustawiona na wartość domyślną, a więc ukazują się nam tytuły najlepiej sprzedające się i te odpowiadające naszym gustom. Warto jednak zainteresować się następującymi wartościami, które powinny szybciej pozwolić wybrać interesujące Was gry:

  • Najczęściej pobierane ukaże najpopularniejsze gry przez społeczność PlayStation.
  • Data premiery od najnowszej do najstarszej pokaże najnowsze przecenione gry.
  • Cena od najniższej do najwyższej pozwoli wyhaczyć jakieś perełki po kilka czy kilkanaście złotych.
Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper