Przewodnik po PS5. Wszystkie najważniejsze elementy i funkcje PlayStation 5: PS Store, PS Plus, menu i więcej! - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Konsola PlayStation 5

Lista życzeń na PS5 - jak działa? Czy są powiadomienia o przecenach?

Mateusz Wróbel | 10.01, 21:40

Lista życzeń na PS5 - jak działa? Czy są powiadomienia o przecenach?

Jak działa lista życzeń na PS5?

W PS5 zapewniona jest lista życzeń, która działa stosunkowo dobrze. Po przejściu do karty interesującego nas produktu w PS Store możemy go od razu kupić lub dodać do listy życzeń, klikając kafelek, przy którym widzimy ikonkę serca.

Lista życzeń na PS5 - jak działa? Czy są powiadomienia o przecenach?

Gdy to zrobimy, to produkcja automatycznie znajdzie się w naszej liście życzeń, którą podejrzymy klikając w ikonę serca w głównej stronie PS Store na konsoli - po prawej stronie w górnym rogu. To tutaj znajdziemy spis wszystkich produkcji, które nas interesują, a także ich cenę, przecenę czy datę premiery, o ile jeszcze nie doszło do debiutu.

Lista życzeń na PS5 - jak działa? Czy są powiadomienia o przecenach? 2

Warto dodawać każdy interesujący nas tytuł do listy życzeń z kilku powodów. Po pierwsze - zawsze otrzymamy powiadomienie o istotnych wiadomościach dotyczących danej gry. Nic więc nas nie ominie, szczególnie data premiery gry, która dopiero została zapowiedziana.

Ponadto w powiadomieniach znajdziemy także informację o przecenie danej gry czy tego, iż znalazła się ona w którymś z abonamentów - często zaobserwować można to przy PS Plus Extra, gdy do katalogu wpadnie obserwowana pozycja.

Lista życzeń działa także poprzez PS App na smartfonie, więc jeśli mamy ją pobraną na telefonie, to również i tam otrzymamy wyżej wymienione powiadomienia.

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper