Przewodnik po PS5. Wszystkie najważniejsze elementy i funkcje PlayStation 5: PS Store, PS Plus, menu i więcej! - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Konsola PlayStation 5

EA Play na PS5 - czy jest EA Play Pro, jaki jest koszt usługi?

Mateusz Wróbel | 10.01, 21:40

EA Play na PS5 - czy jest EA Play Pro, jaki jest koszt usługi?

Abonament EA Play na PS5.

Głównym abonamentem na konsoli PS5 jest oczywiście PS Plus dzielący się na kilka planów. To on zapewnia możliwość rozgrywki online czy dostęp do katalogu ponad 400 gier stworzonych z myślą o PS4 czy PS5.

Na konsoli nie brakuje jednak także usługi Ubisoft Classics, która jednak wchodzi w skład PS Plus Extra, a także subskrypcji EA Play, która w porównaniu z ofertą firmy Ubisoft jest możliwa do kupienia oddzielnie.

EA Play na PS5 - czy jest EA Play Pro, jaki jest koszt usługi?

Jej koszt na miesiąc wynosi 15 zł, a 80 zł na rok 12 miesięcy. Nie warto natomiast decydować się na roczną subskrypcję, ponieważ firma Electronic Arts nie wrzuca od razu swoich produkcji do zwykłego EA Play dostępnego na PS5, a jedynie do EA Play Pro dostępnego wyłącznie na PC.

Tym samym w EA Play - na styczeń 2023 roku - otrzymujemy takie gry, jak FIFA 22, GRID Legends, Battlefield 2042, Mass Effect Edycja Legendarna czy It Takes Two. Nawet jeśli w żadną z tych produkcji nie graliśmy, to i tak bardziej opłacalne jest opłacenie abonamentu na 2 czy 3 miesiące aniżeli rok. Inaczej sprawa wygląda w momencie, gdy mamy zamiar spędzić w sieciowych produkcjach wiele czasu - wtedy wydatek 80 zł na rok nie wydaje się być dużą kwotą.

Ponadto warto pamiętać, że EA Play co pewien czas jest przeceniane o 66%, więc możemy je nabyć na miesiąc za nie 15 zł, a za zaledwie 5 zł! Warto czyhać na tę promocję, jeśli chce się ograć któryś ze starszych tytułów tejże firmy.

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper