Przewodnik po PS5. Wszystkie najważniejsze elementy i funkcje PlayStation 5: PS Store, PS Plus, menu i więcej! - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Konsola PlayStation 5

Przeglądarka internetowa w PS5 - czy jest dostępna?

Mateusz Wróbel | 10.01, 21:40

Przeglądarka internetowa w PS5 - czy jest dostępna?

Czy w PS5 jest przeglądarka internetowa?

PS5 posiada wiele opcji umilających korzystanie z konsoli PS5, a mówiąc o multimediach, możemy korzystać nawet z takich subskrypcji jak Netflix czy HBO MAX.

W PS4 dodatkowo mogliśmy przeglądać internet (pomijając kwestię przyjemności), co pozwalało w przerwie od gry przejrzeć choćby swój ulubiony portal informacyjny. Czy w PS5 także znajdziemy przeglądarkę internetową?

Przeglądarka internetowa w PS5 - czy jest dostępna?

Możemy potwierdzić, że w PS5 niemożliwe jest skorzystanie z przeglądarki internetowej, bo tej po prostu nie ma - ani w formie dedykowanej aplikacji ani zaimplementowanej do jednego z programów (nie licząc momentów, gdzie musimy się logować do swojego konta - wtedy otwierana jest jedna, wybrana strona internetowa, z której nie możemy przejść na inną). 

Sony nie ma zamiaru dodawać do PS5 w przyszłości przeglądarki internetowej, ponieważ w poprzedniej generacji konsol to ona napędziła złamanie systemu PS4.

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper