Przewodnik po PS5. Wszystkie najważniejsze elementy i funkcje PlayStation 5: PS Store, PS Plus, menu i więcej! - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Konsola PlayStation 5

Bateria w DualSense do PS5 - jak długo wystarcza, czy można wymienić?

Mateusz Wróbel | 10.01, 21:40

Bateria w DualSense w PS5 - jak długo wystarcza, czy można wymienić?

Najważniejsze informacje o baterii DualSense w PS5.

Jak większość padów do konsol DualSense do PS5 działa bezprzewodowo, o ile wcześniej naładujemy kontroler poprzez dedykowaną ładowarkę czy kabel USB. Gdy ładujemy sprzęt, to przy touchpadzie będą utrzymywać się pomarańczowe kolory.

Po naładowaniu baterii kolorki te gasną i możemy korzystać z DualSense aż do momentu, gdy bateria znowu padnie. Po tym, jak 2/3 energii zostanie wyładowane, wyświetli się komunikat na ekranie o niskim poziomie baterii.

Bateria w DualSense do PS5 - jak długo wystarcza, czy można wymienić?

Podłączone kontrolery możemy przejrzeć w menu konsoli obok ikony mikrofonu i awatara profilu, na którym jesteśmy obecnie zalogowani. Naładowany kontroler powinien wystarczyć na około od 6 do 8 godzin rozgrywki - w zależności od tego, czy dana gra wykorzystuje haptyczne wibracje i adaptacyjne triggery.

Jeśli Twój pad DualSense nie wytrzymuje przynajmniej 6 godzin, to możesz pomyśleć o wysłaniu go do któregoś z serwisów z zamiarem wymiany baterii na nowej lub przygotuj się na rozgrywkę z użyciem kabla USB.

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper