Przewodnik po PS5. Wszystkie najważniejsze elementy i funkcje PlayStation 5: PS Store, PS Plus, menu i więcej! - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Konsola PlayStation 5

Zrzuty ekranu i klipy wideo na PS5 - jak skopiować na pendrive lub dysk?

Mateusz Wróbel | 10.01, 21:40

Zrzuty ekranu i klipy wideo na PS5 - jak skopiować na pendrive lub dysk?

Jak kopiować materiały z PS5 na pendrive?

Po wykonaniu zrzutów ekranu czy nagraniu klipów wideo są dwie opcje na ich przeniesienie na PC czy telefon. Pierwsza z nich, dotycząca tylko screenshotów, to pobranie aplikacji PS App i zgodzenie się na przesyłanie do niej zrzutów ekranu.

Po przejściu do zakładki multimedia w PS App zobaczymy wszystkie screenshoty, które zrobiliśmy. Możemy je pobrać lub od razu przesłać do innej aplikacji.

Zrzuty ekranu i klipy wideo na PS5 - jak skopiować na pendrive lub dysk?

Innym sposobem jest podłączenie do konsoli pendrive'a lub dysk działający poprzez USB, a następnie przejście do zakładki "Galeria multimediów" dostępna choćby na głównym ekranie konsoli.

Wystarczy, że zaznaczymy interesujące nas materiały (poprzez ikonę karty z ptaszkiem po lewej stronie ekranu), a następnie przejdziemy do kafelka z trzema kropkami po prawej stronie - gdy na niego klikniemy, to zauważymy opcję o nazwie "skopiuj na dysk USB".

Gdy ją klikniemy, to wszystkie materiały zaczną być przenoszone na nasz pendrive lub dysk i zostaną zapisane w folderze "PS5".

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper