FIFA 23 - poradnik. Ultimate Team (FUT 23), zgranie, pozycje, rynek, karty, paczki, kariera, najlepsi piłkarze - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

FIFA 23 poradnik

FIFA 23 - Wczesny dostęp, jak zagrać przed premierą przez Xbox Game Pass i EA Play Pro?

Mateusz Wróbel | 17.02.2023, 13:50

FIFA 23 - Wczesny dostęp, jak zagrać przed premierą przez Xbox Game Pass i EA Play Pro?

Jak zagrać przed premierą w FIFA 23?

Zamawiając FIFĘ 23 w wersji Ultimate (dającej m.in. możliwość aktualizowana za darmo gry na nowsze sprzęty - z PS4 do PS5 i Xbox One do Xbox Series X|S), możemy rozpocząć rozgrywkę 3 dni przed premierą gry na rynku, a więc już 27 września. Tyczy się to natomiast wersji cyfrowej, która powinna zostać udostępniona do pobrania na PC oraz konsolach PlayStation/Xbox kilka dni przed rozpoczęciem się wczesnego dostępu.

Drugim sposobem na zagranie 27 września jest opłacenie (koszt to 60 złotych za miesiąc) abonamentu EA Play Pro dostępnego jedynie na PC poprzez platformę Origin. Po zasubskrybowaniu owego pakietu otrzymamy dostęp do gry aż do momentu, gdy nie anulujemy EA Play Pro.

Trzeci sposób to 10-godzinny wczesny dostęp do FIFY 23 poprzez Xbox Game Pass lub EA Play. Tańsza forma abonamentu EA jest dostępna na PC i konsolach PlayStation oraz Xbox, więc każdy zainteresowany może wydać 15 złotych i przez 10 godzin zagrać kilkanaście meczów w FIFA 23. Po tym czasie dostęp zostanie zablokowany do czasu kupienia pełnej wersji gry (konsole) lub kupienia planu EA Play Pro (PC).

To jedyne sposoby na to, aby zagrać w FIFĘ 23 kilka dni przed premierą światową.

Źródło: własne

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper