FIFA 23 - poradnik. Ultimate Team (FUT 23), zgranie, pozycje, rynek, karty, paczki, kariera, najlepsi piłkarze - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

FIFA 23 poradnik

FIFA 23 - Juventus, czy wraca do gry zamiast Piemonte Calcio?

Mateusz Wróbel | 17.02.2023, 13:50

FIFA 23 - Juventus, czy wraca do gry zamiast Piemonte Calcio?

Czy Juventus znajduje się w FIFA 23?

Juventus był jednym z kilku klubów, które w FIFIE 22 występowały pod inną nazwą. Było to spowodowane podpisaniem umów z konkurencyjną firmą (Konami w związku z PES), przez którą prawdziwa nazwa drużyny nie mogła pojawić się w marce FIFA.

Czy w FIFIE 23 wciąż obowiązywują te same umowy, a Juventus będziemy znali pod nazwą Piemonte Calcio? Okazuje się, że nie! Juventus, a więc jeden z najlepszych klubów ligi włoskiej, wraca w pełnej krasie do serii FIFA, a w FIFIE 23 nawet jeden z jego zawodników - Dusan Vlahovic - został ambasadorem tegorocznej odsłony marki.

W związku z powrotem Juventusu do FIFA 23 przygotowano nawet specjalny filmik, którego narratorem jest legenda tegoż zespołu - pomocnik Claudio Marchisio. Materiał ukazuje m.in. to, jak prezentują się najważniejsi zawodnicy owego klubu w grze.

Źródło: własne

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper