FIFA 23 - poradnik. Ultimate Team (FUT 23), zgranie, pozycje, rynek, karty, paczki, kariera, najlepsi piłkarze - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

FIFA 23 poradnik

FIFA 23 - Najlepsza kamera, jak ustawić wysokość i zoom?

Mateusz Wróbel | 17.02.2023, 13:50

FIFA 23 - Najlepsza kamera, jak ustawić wysokość i zoom?

Najlepsza kamera w grze FIFA 23.

W grze FIFA 23 rozpoczniesz swój pierwszy mecz na specjalnej kamerze EA. Nie jest jednak ona idealna, ponieważ im bliżej swojej czy przeciwnika bramki, tym bardziej zaczyna ona przechodzić w stronę linii rzutu rożnego. Taki obraz wybija z rytmu i warto jak najszybciej zmienić kamerę na inną.

Aby to uczynić, wystarczy, że przejdziesz do ustawień gry, a następnie zakładki "kamera". W tym miejscu znajdziesz kilka ustawień kamery w zależności od trybów - pamiętaj, aby ustawić w każdym z nich jeden i ten sam wybór, a nie jedynie w np. trybie jednoosobowym, bo w takim przypadku grająć w FUT-a, dalej będziesz korzystał ze standardowej kamery.

Najlepsze kamery w FIFA 23:

FIFA 23 - Najlepsza kamera, jak ustawić wysokość i zoom?

  • Telewizyjna 3
  • Współpraca (najlepsza!)

Obie kamery pozwalają widzieć dokładnie zawodników, a także sporą część boiska. Polecamy także skorzystać z własnych ustawień kamery, a szczególnie dwóch pierwszych opcji dotyczących wysokości i zbliżenia. Jeśli chcesz jeszcze mieć lepsze obeznanie na boisku, możesz wybrać następujące opcje:

  • Wysokość kamery: 20
  • Zoom kamery: 0
Źródło: własne

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper