FIFA 23 - poradnik. Ultimate Team (FUT 23), zgranie, pozycje, rynek, karty, paczki, kariera, najlepsi piłkarze - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

FIFA 23 poradnik

FIFA 23 - FIFA 23 Web App: do czego służy, kiedy premiera?

Mateusz Wróbel | 17.02.2023, 13:50

FIFA 23 - FIFA 23 Web App: do czego służy, kiedy premiera?

Co to jest FIFA 23 Web App?

FIFA 23 Web App to nic innego, jak mobilna aplikacja, która pozwala zarządzać składem w trybie FUT 23. Po pobraniu jej ze sklepu App Store lub Google Play (odpowiednio dla telefonów z systemami iOS lub Android), możemy zalogować się na swoje konto i zarządzać swoim klubem.

To w tym miejscu ułożymy skład, kupimy i otworzymy paczki, odbierzemy nagrody za wyzwania, wykonamy wyzwania budowania składu czy sprzedamy lub kupimy piłkarzy na rynku transferowym. To swego rodzaju podręcznik, który pozwala nam planować i wykonywać najprostsze działania, w których skład nie wchodzi branie udziału w meczach.

Dzięki FIFA 23 Web App możemy więc zarządzać swoim klubem na odległość i odbierać nagrody, które np. po paru dniach by przepadły. Czasami nie mamy dostępu do konsoli, więc w takich momentach ratuje nas właśnie owa aplikacja.

FIFA 23 Web App jest już dostępne na wszystkich telefonach. Premiera aplikacji odbyła się 21 września 2022 roku.

Źródło: własne

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper