FIFA 23 - poradnik. Ultimate Team (FUT 23), zgranie, pozycje, rynek, karty, paczki, kariera, najlepsi piłkarze - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

FIFA 23 poradnik

FIFA 23 - Monety w FUT 23, jak szybko zarobić coinsy w Ultimate Team?

Mateusz Wróbel | 17.02.2023, 13:50

FIFA 23 - Monety w FUT 23, jak szybko zarobić coinsy w Ultimate Team?

Jak najszybciej zarobić monety w FIFA 23?

Decydując się na zabawę w FUT 23, trzeba zabawić się nie tylko w trenera zajmującego się swoimi zdobytymi piłkarzami, ale także w osobę zarządzającą swoją ekipą. Stąd też tak ważne w trybie online są monety, które zarobić można na wiele sposobów.

Opcji jest naprawdę - jedne są bardzo proste (jak zwykłe rozgrywanie meczów), a inne już bardziej skomplikowane (jak budowanie składów). Te drugie dotyczą przede wszystkim rynku transferowego i manewrowania swoimi kartami, więc musisz posiadać tutaj sporo czasu. Warto przyjrzeć się także nowemu trybowi w grze, Momentom FUT 23, które szerzej opisaliśmy w tym miejscu.

FIFA 23 - Monety w FUT 23, jak szybko zarobić coinsy w Ultimate Team?

Monety w FIFA 23 - jak najszybciej zarobić?

  • Rozgrywaj dużo meczów i nigdy ich nie opuszczaj: za każdą rozgrywkę otrzymujesz coinsy, im lepsze show dałeś (strzeliłeś dużo bramek itp.), tym więcej monet otrzymasz. Ważne jest, aby nie opuszczać meczu przed końcowym podsumowaniem, ponieważ wtedy zastrzyk coinsów Cię ominie.
  • Rozgrywaj mecze z aktywnym bonusem monet: za niektóre zadania otrzymasz bonus do każdego meczu - wtedy pod żadnym pozorem nie opuszczaj rozgrywki, dopóki nie ujrzysz finałowego wyniku. Inaczej bonus Ci się nie zaliczy.
  • Ukończ podstawowe wyzwania dot. budowania składu: w skrócie, wykonaj zadania przygotowane przez twórców. To dobry początek, ponieważ oprócz monet otrzymasz także inne bonusowe rzeczy pomagające rozpocząć zabawę w FUT 23.
  • Sprzedawaj niepotrzebne rzeczy: gdy zdobędziesz karty stadionów czy menedżerów, wystaw je na rynek, aby nie robić sobie w ekwipunku śmietnika. To samo tyczy się najbardziej pożądanych koszulek klubów, za które wiele osób jest w stanie wyłożyć konkretną sumkę.
  • Kupuj tanio, sprzedawaj drogo: jest to świetna opcja dla kogoś, kto ma dużo czasu. Wypatruj najbardziej pożądanych piłkarzy, którzy są w średniej cenie. Często zdarza się, że ktoś wystawi ich taniej, więc kup kartę z nimi związana za niską ilość coinsów, a następnie wystaw piłkarza drożej. Dla tej opcji zalecamy pobrać aplikację Web App 23, która pomaga w bawieniu się na rynku.
  • Interesuj się trybami Division Rivals, Mistrzostaw FUT i Squad Battles: branie udziału w owych rozgrywkach jest wynagradzane sporą ilością coinsów, gdy zakończy się np. sezon. Oprócz monet otrzymasz także sporo wymienialnych paczek, których zawartość bez problemu wystawisz na rynek czy wrzucisz do szybkiej sprzedaży.
  • Wykonuj zadania z Momentów FUT: zdobyte w nich gwiazdki wymienisz na paczki okazjonalne czy te standardowe - są one wymienne.
Źródło: własne

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper