FIFA 23 - poradnik. Ultimate Team (FUT 23), zgranie, pozycje, rynek, karty, paczki, kariera, najlepsi piłkarze - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

FIFA 23 poradnik

FIFA 23 - Jak biec szybciej? Analogowy sprint na PS5, jak wyłączyć?

Mateusz Wróbel | 17.02.2023, 13:50

FIFA 23 - Jak biec szybciej? Analogowy sprint na PS5, jak wyłączyć?

Jak wyłączyć analogowy sprint w FIFIE 23 na PS5?

W FIFIE 23 zadbano o nowe dostosowania na kontrolerze - niektóre z nich są znane już z FIFY 22, a inne nowe. Chociażby bardziej ociężały trigger podczas biegania zmęczonym zawodnikiem nie jest niczym nowym. EA Sports dołożyło jednak pewną opcję, która sprawia, iż nasi zawodnicy nie zawsze biegają na 100%.

Przejdź do ustawień kontrolera i zjedź na sam dół. Czwartą opcją od tyłu będzie analogowy sprint - jeśli posiadasz PS5, to na pewno będzie on standardowo włączony. Sprawia on jednak, że jeśli lekko wciśniesz trigger R2, to piłkarz będzie biegł wolno.

FIFA 23 - Jak biec szybciej? Analogowy sprint na PS5, jak wyłączyć?

Ważne jest wyłączyć tę opcję z poziomu ustawień kontrolera, aby nawet po lekkim wciśnięciu R2 nasz zawodnik biegł najszybciej, jak tylko może. A będąc już w tym miejscu, warto wyłączyć również wibracje czy efekt "trigger", które w mniejszy lub większy sposób zmniejszają nasze tempo rozgrywania czy konstruowania akcji.

Źródło: własne

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper