FIFA 23 - poradnik. Ultimate Team (FUT 23), zgranie, pozycje, rynek, karty, paczki, kariera, najlepsi piłkarze - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

FIFA 23 poradnik

FIFA 23 - Najlepszy piłkarz w grze, czy jest nim Robert Lewandowski?

Mateusz Wróbel | 17.02.2023, 13:50

FIFA 23 - Najlepszy piłkarz w grze, czy jest nim Robert Lewandowski?

Czy najlepszym piłkarzem w FIFA 23 jest Robert Lewandowski?

W ostatnich latach Robert Lewandowski coraz dokładniej pokazuje swoje umiejętności. Polski piłkarz zdobywa serca wielu kibiców, lecz jego potencjał w przeszłości był w pewien sposób przyćmiewany przez Leo Messiego i Cristiano Ronaldo, którzy zawsze byli tymi najlepszymi w serii FIFA.

Wraz z FIFĄ 23 i transferem Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony wiele się zmieniło, ponieważ rodzimy napastnik jest bardzo wysoko w rankingu najlepszych piłkarzy w FIFA 23. Czy znajduje się jednak na pierwszym miejscu i możemy tutaj mówić, iż jest on najlepszym zawodnikiem znajdującym się w grze?

FIFA 23 - Najlepsi piłkarze 5

Okazuje się, że Robert Lewandowski to drugi najlepszy piłkarz w FIFA 23. Przed nim uplasował się wyłącznie Karim Benzema, który w poprzednim roku osiągnął bardzo wiele ze swoim klubem - Realem Madryt. Polski napastnik otrzymał jednak bardzo dobrą kartę i możemy zakładać, że wiele osób będzie korzystało z jego "usług" w FUT 23, gdzie z pewnością solidnie wzmocni linię ataku.

Co warto zaznaczyć, Robert Lewandowski to także drugi najlepszy piłkarz pod względem atrybutu strzałów. Wartość ta na jego karcie wynosi 91, a jedynie Cristiano Ronaldo może pochwalić się wyższą statystyką w tej zakresie - o jedno oczko, bo w przypadku Portugalczyka wynosi ona równe 92.

Źródło: własne

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper