Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2020 20:05
Nintendo Xbox PlayStation Loga
13194V

Pokazy gier i konferencje. Harmonogram wszystkich wydarzeń

W 2020 roku wydawcy i deweloperzy nie mogą zaprosić graczy na wielkie pokazy swoich gier na targach E3 2020, ale nie oznacza to, że nie zobaczymy wielkich tytułów. W najbliższych tygodniach będziemy systematycznie otrzymywać nowe informacje o grach i w tym miejscu znajdziecie kompletny harmonogram wydarzeń.

Od kilku lat zawsze na PPE przygotowywałem „rozkład jazdy”, w którym zapraszałem naszą społeczność do wspólnego celebrowania E3. Przedstawiałem daty konferencji, wspominałem, co tam możemy zobaczyć, ale teraz jesteśmy świadkami zupełnie innego scenariusza.

Producenci i wydawcy muszą radzić sobie bez E3, ale już teraz znamy konkretne szczegóły pierwszych wydarzeń. W najbliższych miesiącach będziemy stale prezentować na portalu nowe gry i zapraszać Was do „wspólnego oglądania”. W tym miejscu znajdziecie konkretne podsumowanie nadciągających pokazów.

Pokazy gier i konferencje. Harmonogram wszystkich wydarzeń

Jak widać nie wszystkie wydarzenia zostały już potwierdzone, ale zawsze gdy pojawi się taka wiadomość lub zostaje ujawnione kolejne show – w tym miejscu pojawi się aktualizacja. Możecie mieć pewność, że na PPE otrzymacie kompletne informacje o wszystkich grach, next-genach oraz innych przyjemnościach.

Tagi: konferencja Microsoft Nintendo Nintendo Switch playstation 5 pokaz PS5 Switch wydarzenie Xbox xbox series x