Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2020 04:29
PlayStation
6897V

State of Play z grami PS4 i PS5. Jak oceniacie pokaz PlayStation? Zbiór wiadomości i materiałów

Sony właśnie zakończyło kolejny State of Play. Wydarzenie było interesujące, ponieważ podczas prezentacji zobaczyliśmy produkcje zmierzające na dwie generacje. Jak oceniacie pokaz tytułów z PlayStation 4 i PlayStation 5? Dajcie znać i weźcie udział w ankiecie.

State of Play z grami PS4 i PS5 – ocena redakcji

Roger: Od początku wiadomo było, że będzie to mniejszy pokaz. Człowiek niby wiedział, a jednak się łudził. Np. tym, że na koniec pokażą gameplay z nowego Residenta. Albo remake'u Demon's Souls. Może chociaż FIFĘ na PS5? Nie tym razem. Imprezę zamknął Godfall, który zupełnie do mnie nie trafia na razie. Tak więc był to nieco senny event w sosie z indyków. Z pozytywów - fajnie wygląda Crash 4, cieszy Vader Immortal na PS VR, zaintrygował Hood: Outlaws & Legends. I tyle. Można iść spać z coraz większą świadomością, że gry na PS5 i XSX graficznie (przynajmniej na początku) nie będę wiele odbiegały od produkcji wyciskających soki z tej generacji.

Ocena: 2.5/6

Wojtek: Sony od początku nie zapowiadało bombardowania i była to spokojna impreza. Dobrze prezentuje się Crash, chętnie zagram w nowego Hitmana, Hood: Outlaws & Legends może okazać się sporą ciekawostką, a w listopadzie będę zarywał nocki przy Godfall. Reszta? Mam wrażenie, że czegoś tutaj zabrakło... Takiej przynajmniej jednej, dużej niespodzianki, ale trzeba pamiętać, że Sony zapowiadało spokojniejszą imprezę. W rezultacie? Nie oczekiwałem za wiele, więc też się specjalnie nie zawiodłem.

Ocena: 3.5/6

Igor:  Po dzisiejszym State of Play zbyt wiele się nie spodziewałem, dzięki czemu w ogóle nie jestem zawiedziony całym pokazem. Okazuje się, że na PS5 zmierza kilka fajnych produkcji, takich jak na przykład Temtem, w którego bardzo chętnie pogram. Zaskoczył mnie za to Hitman 3 w VR - spełnienie marzeń chyba wielu fanów serii. Jeśli zaś chodzi o tytuł, którym hype'uję się najbardziej, jest nim bez wątpienia GodFall! Ta walka, te animacje.... ależ będzie grane na premierę! Ah... no i znowu były te chore warzywne robale... Serio, ja kocham indyki i w ogóle, ale takich gier się nie pokazuje na transmisjach promujących next-geny. 

Ocena: 4/6

Kajetan: Ciężko mi napisać coś dłuższego na temat samego pokazu. Niewiele było tu mocnych tytułów, choć osobiście najbardziej spodobały mi się zapowiedzi Hood: Outlaws & Legends, które może okazać się cichym hitem oraz The Pathless, gdzie od razu widać, że na grę jest pewien konkretny pomysł. Całość była niestety mocno nijaka i od razu można było zrozumieć, dlaczego tytuły nie znalazły miejsca podczas poprzedniej konferencji Sony. Tam było mnóstwo mocy, tutaj zaledwie potencjał i ciekawość. Spodziewałem się czegoś więcej, więc ciężko określić mi pokaz, jako "lepszy niż przeciętny". Nie usnąłem, nie oglądałem z wypiekami - mogło być lepiej.

Ocena: 3.5/6

State of Play z grami PS4 i PS5 – wszystkie gry:

Tagi: playstation 4 PlayStation 5 ps4 PS5 sony state of play