Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2020 19:04
The Last of Us 2 State of Play
2742V

State of Play zapowiedziane! Sony szykuje nowe informacje o The Last of Us 2

Sony właśnie zapowiedziało nowy State of Play. Gracze mogą szykować się na szczegółowe informacje o The Last of Us 2. Będzie to prawdopodobnie ostatnia prezentacja przed nadciągającą premierą gry.

Ostatni State of Play skupił się na prezentacji szczegółów z Ghost of Tsushima i podczas pokazu zobaczyliśmy świetny gameplay, a teraz na takie same atrakcje mogą szykować się gracze wyczekujący na premierę The Last of Us 2.

W najbliższą środę o godzinie 22:00 otrzymamy szczegółowy pokaz The Last of Us Part II, który będzie trwał blisko 25 minut! W tym czasie Neil Druckmann oprowadzi graczy przez gameplay, pokaże zagrożenia oraz opowie wszystkim zainteresowanym o świecie gry.

Trzeba przyznać, że Naughty Dog nie ma już za dużo czasu. Twórcy potwierdzili prezentacje dwóch kolejnych dzienników (ostatni skupił się właśnie na nowych mechanikach rozgrywki), ale jak widać autorzy chcą jeszcze bardziej wprowadzić graczy w przygodę, więc zdecydowano się na zorganizowanie specjalnego State of Play.

Sony jednocześnie podkreśla: w trakcie wydarzenia nie otrzymamy szczegółów dotyczących PlayStation 5. Według plotek, japoński next-gen ma zostać ujawniony w przyszłym miesiącu, więc pokazanie The Last of Us 2 jeszcze w maju może mieć symboliczne znaczenie. Firma w następnych tygodniach powinna skupiać się już wyłącznie na PS5.

Źródło: Twitter: PlayStationEU

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II