Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2020 16:03
Xbox Games Showcase
3209V

Xbox Games Showcase pokaże next-genowe gry! Microsoft potwierdza datę prezentacji gier z Xboksa Series X

Microsoft właśnie potwierdził ważną wiadomość dla wszystkich fanów amerykańskiej korporacji. Firma zdradziła datę lipcowego wydarzenia, na którym zobaczymy gry przygotowane przez studia first-party. Na imprezie zobaczymy prawdziwą, nową generację.

W czerwcu Microsoft nie zaprosił graczy na prezentację nowych elementów dotyczących Xboksa Series X, ale teraz możemy mieć pewność, że pokaz nadciąga. Od dawna na to czekamy, ale już 23 lipca o godzinie 18:00 rozpocznie się prawdziwe show.

Microsoft od majowego Inside Xbox wspomina o lipcowym pokazie gier first-party i możemy mieć pewność, że na wydarzeniu nie zabraknie między innymi Halo Infinite. Rodzina Xbox Game Studios ma przedstawić swoje najlepsze towary i pozycja 343 Industries na pewno znajduje się na tej liście.

Będzie to bez wątpienia bardzo ważny dzień dla całego Microsoftu. Na The Future of Gaming zobaczyliśmy pierwsze, next-genowe pozycje, ale Amerykanie prezentują inne podejście. Korporacja na początek chce oferować tytuły na dwie generacje, jednak Phil Spencer będzie musiał przekonać szerokie grono odbiorców, że jego wizja jest odpowiednia.

W zasadzie Microsoft potrzebuje jednego (gier, gier, gier i jeszcze raz gier), by osiągnąć swój sukces. Jak będzie? Przekonajcie się razem z nami – na PPE na pewno znajdziecie szczegółową relację z wydarzenia.

Źródło: Twitter: Xbox

Tagi: Microsoft Xbox Games Showcase xbox one xbox series x