Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2020 16:32
League of Legends Wild Rift
1739V

League of Legends: Wild Rift na Summer Game Fest. LOL na PlayStation 4 i Xboksa One zawalczy o graczy

Summer Game Fest powraca po małej przerwie i szykuje graczy na kolejną prezentację. Dzisiaj Riot Games pokaże światu League of Legends: Wild Rift, czyli nową wersję swojej wyjątkowo popularnej produkcji, która jednak tym razem trafi na konsole oraz urządzenia mobilne. Czy LOL na PlayStation 4 i Xboksa One ma sens? Przekonajmy się oglądając relację.

League of Legends to globalny fenomen, który nie ma sobie równych na PC. Konkurencja oczywiście istnieje, jednak nie od dzisiaj wiadomo, że LOL gra w swojej lidze i produkcja nie ma sobie równych.

Riot Games w ubiegłym roku zapowiedział serię nowych projektów, wśród których pojawił się właśnie League of Legends: Wild Rift. Jest to specjalna wersja LOL-a przygotowana z myślą o konsolach oraz urządzeniach mobilnych. Na iOS oraz Androidzie League of Legends ma naprawdę duży sens, ale jak produkcja zostanie przyjęta na PlayStation 4 i Xboksach One?

Dzisiaj w ramach Summer Game Fest zostanie ujawniony pierwszy gameplay z League of Legends: Wild Rift, a może nawet otrzymamy szczegóły dotyczące zbliżających się testów. Ostatnio Riot Games pozytywnie zaskoczyło zdradzając datę premiery Valoranta.

Relacja League of Legends: Wild Rift na Summer Game Fest rozpocznie się o 16:45, ale pokaz zaplanowano na 17:00.

Źródło: YouTube.com

Tagi: League of Legends League of Legends Wild Rift League of Legends: Wild Rift Riot Games