Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2020 17:13
EA Play Live 2020
1313V

EA Play Live 2020 zapowiedziane. EA pokaże nowe gry

Electronic Arts właśnie zapowiedziało swoją imprezę, która powinna towarzyszyć E3 2020. Wydarzenie w Los Angeles zostało odwołane, ale wydawca i producent zaprasza graczy na EA Play Live 2020. Fani produktów EA mogą szykować się na ciekawe prezentacje.

Electronic Arts już od kilku lat tak naprawdę omijało E3 i nie prezentowało swoich gier bezpośrednio na targach. Firma decydowała się nawet na przygotowanie dwóch dużych wydarzeń, podczas których jednocześnie ujawniono tytuły w Ameryce oraz Europie. Na takim rozbudowanym show poznaliśmy Battlefield 1 – wtedy to dziennikarze z USA mierzyli się z tymi ze Starego Kontynentu.

W rezultacie EA nie może mówić o wielkich zmianach. Firma po prostu zadba teraz o cyfrowy EA Play, na którym zobaczymy nowe gry przygotowywane przez wewnętrzne studia Electronic Arts. Wydawca i producent zapowiada „światowe premiery”, ale aktualnie brakuje nam większych konkretów.

Na pewno możemy spodziewać się FIFA 21, Madden 21, NBA Live 21, ale to są w zasadzie pewniaki. Może to będzie dobry moment na Anthem 2.0, tajny projekt ekipy od Simsów i pierwsze spojrzenie na Apex Legends w wersji mobilnej oraz na nową generację? Battlefield 6 trafić na rynek dopiero w przyszłym roku, więc raczej tej pozycji na EA Play Live nie zobaczymy.

Electronic Arts zaprasza graczy na EA Play Live 2020, które odbędzie się w piątek, 12 czerwca o godzinie 02:00 na EA.com.

Źródło: Twitter: EA

Tagi: E3 2020 ea play ea play live Electronic Arts