Injustice 3 i zwiastun The Batman na DC FanDome? Matt Reeves podgrzewa atmosferę

News
1105V
Injustice 3 i zwiastun The Batman na DC FanDome? Matt Reeves podgrzewa atmosferę
Wojciech Gruszczyk | 07.08.2020, 16:17

Matt Reeves właśnie potwierdził ważną wiadomość. Na DCFanDome otrzymamy nowe szczegóły „The Batman” i prawdopodobnie zobaczymy pierwszy zwiastun filmu. Reżyser produkcji opublikował listę zaproszonych gości, na której pojawia się również Ed Boon.

DC FanDome będzie wielkim świętem Warner Bros. i najwidoczniej na wydarzeniu usłyszymy o wielu zróżnicowanych projektach. Matt Reeves właśnie opublikował wielką listę zaproszonych gości i jak się okazuje – znajdziemy tutaj osobistości ze świata komiksu, filmów oraz gier.

Interesująco w tym zestawieniu wygląda Ed Boon, który jak wiadomo oficjalnie pracuje nad tajnym tytułem dla nowej generacji. Według plotek jest to Injustice 3, jednak na ostatnim zwiastunie DC FanDome pojawili się bohaterowie Mortal Kombat, co podsyciło teorię dotyczącą nowego DLC do Mortal Kombat 11. Twórcy mogliby wprowadzić nowych bohaterów z DC do bijatyki.

Na imprezie zobaczymy na pewno Suicide Squad od Rocksteady Studios, ale co jeszcze? Matt Reeves chce opowiedzieć o „The Batman”, a według plotek reżyser zakończył już przygotowanie pierwszego zwiastuna. Materiał miał zostać wyemitowany przed premierowymi pokazami „Tenet”, ale jak wiadomo produkcja Christophera Nolana nie będzie dostępna jednocześnie na całym świecie.

Źródło: Twitter: mattreevesLA

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper