Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2020 17:50
World of Warcraft Shadowlands
1566V

World of Warcraft: Shadowlands prezentowany przez Blizzard. Zobaczcie pokaz kolejnego dodatku

World of Warcraft: Shadowlands zostało zapowiedziane w ubiegłym roku i dzisiaj gracze otrzymają szczegółowy wgląd w rozszerzenie. Blizzard przygotowuje graczy na dodatek, który zapewni atrakcje na wiele miesięcy. Zobaczcie pokaz Shadowlands.

Blizzard na ubiegłorocznym BlizzConie pokazał pierwszy zwiastun World of Warcraft: Shadowlands i tym samym rozgrzał oddanych fanów uniwersum, ponieważ przedstawiony materiał zapowiada duże zmiany w świecie WOW-a. W międzyczasie otrzymaliśmy kilka informacji o przygodzie, ale dopiero dzisiaj odbędzie się wielka prezentacja dodatku.

John High (producent wykonawczy) oraz Ion Hazzikostas (reżyser gry) przedstawią graczom nadchodzący dodatek i pozwolą zapoznać się z nowymi materiałami z pozycji. Transmisja będzie świetną okazją do spojrzenia na rozwój gry.

Blizzard potwierdził wcześniej, że w tym roku nie odbędzie się kolejny BlizzCon, więc dzisiejsza prezentacja może być bardzo istotna dla wszystkich entuzjastów World of Warcraft. Nie brakuje nawet głosów, że już wkrótce poznamy ostateczne szczegóły dotyczące debiutu Shadowlands.

Tagi: Blizzard Entertainment World of WarCraft: Shadowlands